ULTER SPORT

Ulter to polska firma produkująca tłumiki i końcówki sportowe. Początki firmy Ulter sięgają 1992 r. - wraz z rosnącym zapotrzebowaniem rynku samochodowego na sportowe układy wydechowe firma uruchomiła produkcję tłumików i końcówek sportowych. Z biegiem lat do procesu produkcji wprowadzano nowe technolgie i materiały o wysokich parametrach. W efekcie firma Ulter otrzymała certyfikat nadany przez Państwowy Instytut Motoryzacji "PiMOT" w Warszawie, uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa "B".

Firma Ulter-Sport powstała w 2001 r., w celu rozwinięcia sieci sprzedaży oraz realizacji planu budowy nowoczesnej fabryki mogącej sprostać wysokim wymaganiom klientów z Europy Zachodniej. Po dwóch latach plan został zrealizowany, w efekcie czego otwarto nowy zakład produkcyjny - w Węgierskiej Górce koło Żywca. Zakład, który do dnia dzisiejszego jest lokalizacją firmy, wyposażono w zaplecze technologiczne pozwalające na podbój rynków Unii Europejskiej.

W roku 2004 zakład został  poddany certyfikacji ISO 9001:2000 przez niemiecki Instytut TV CERT Saarland z siedzibą w Sulzbach. Pozwoliło to na uznanie zgodności produkcji z normami ISO 9001:2000 oraz nadanie znaku TuV CERT, a także Homologacji Europejskiej potwierdzonej badaniami TuV SOD w Monachium. Obok  swojej długoletniej działalności w zakresie rynku części i akcesoriów samochodowych oraz rynku tuningowego,  firma Ulter–Sport dynamicznie rozwija  też produkcję w segmencie Automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów. Produkcja realizowana jest dla uznanych producentów samochodów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Więcej informacji na temat oferty tego producenta uzyskacie u opiekuna w Inter Cars SA: Tomasz Kamiński - [email protected]

Oficjalna strona internetowa producenta:
ulter.com.pl
Katalog produktów Ulter Sport:
Ulter Sport tłumiki dedykowane