TUBI STYLE


Usłysz dźwięk Tubi, posłuchaj namiętności.

Tubi Style zostało założone i rozkwitło we włoskiej legendarnej dolinie motorowej , gdzie każde brzmienie przypomina ryczenie lub warkot silnika. W tym wyjątkowym zakątku świata każdy zakręt, każda droga i każda osoba ma do opowiedzenia historię, pełną ryku silników, kultowych marek i wielkich legendarnych postaci z samochodowego świata. Życie i praca w tego rodzaju otoczeniu oznacza, że ​​samochody są w naszej krwi w stopniu niespotykanym gdzie indziej. To z kolei przejawia się w nadzwyczajnej pasji ludzi tworzących nasz zespół. Ale to jeszcze nie koniec historii. Tym, co naprawdę wyróżnia Tubi Style, jest jego DNA, które obejmuje głęboko zakorzenioną pasję, którą każdy z nas ma do swojej pracy. Pasja, która napędza nas, aby pomóc kierowcom supersamochodów osiągnąć wszystkie ich cele dotyczące dźwięku i wydajności. Jesteśmy przekonani, że nigdzie indziej na świecie nie ma takiego etosu i wiemy, że nikt inny nie może wytwarzać układów wydechowych, które mogą bezproblemowo łączyć innowacje i tradycję dostosowane do potrzeb naszych klientów. Możemy to zrobić dzięki jednemu z najlepszych biur technicznych na świecie i naszej współpracy z prawdziwymi włoskimi mistrzami. Nasza fabryka dostarcza produkty OE dla fabryki Ferrari które jest wyznacznikiem jakości, trendów i designu.

Każdy produkt Tubi Style jest kulminacją 30 lat triumfu w świecie wyścigów. Na dynamicznym rynku skoncentrowanym na redukcji i hybrydowej integracji, nadal oferujemy dokładnie to, czego potrzebujesz ... Więcej dźwięku, więcej mocy, więcej emocji.

Tubi Style, historia prawdziwej pasji.

Zaledwie 30 lat temu byliśmy małym warsztatem rzemieślniczym, ale teraz wyrośliśmy na jedną z wiodących firm w tym sektorze. Tubi Style ewoluował wraz z rynkiem i dzięki swoim klientom gwarantuje, że konsekwentnie oferuje idealny produkt dla każdego stylu i wymagań dźwiękowych.

1987

Historia Tubi Style rozpoczęła się w 1987 roku, kiedy Fausto Lettieri i Enrico Ruini zdecydowali się uruchomić firmę, aby zaspokoić bardziej ekstremalne wymagania właścicieli supersamochodów, szczególnie pod względem dźwięku i wydajności. Michele Leo dołączyła do nich w tej nowej przygodzie, która rozpoczęła się w małym rzemieślniczym warsztacie w Spezzano di Fiorano, tuż przy słynnym torze testowym. Dzięki bogatemu doświadczeniu i pasji Fausto, Enrico i Michele w ich pracy, ręcznie wykonane komponenty wyprodukowane przez firmę Tubi Style były naprawdę wyjątkowe ze względu na ich skrupulatny design i jakość wykonania. Sukces nastąpił szybko, a firma rozwija się, aby dotrzymać kroku rynkowi, na którym zapotrzebowanie na niestandardowe rozwiązania TUBI wynika z naszej zdolności do optymalizacji wpływu na dźwięk bez ograniczania mocy i radości z jazdy.

1993

W 1993 roku firma przeniosła się do większego, bardziej funkcjonalnego lokalu w Ubersetto di Fiorano, który znajduje się również w Motor Valley.

1997

W 1997 r. Otworzyliśmy nasz dział badań i rozwoju wraz z nowymi radykalnie nowymi stacjami roboczymi CAD.

2004

W 2004 roku Tubi Style po raz kolejny rozszerzyła swoją działalność i przeniosła całą swoją produkcję do obecnej siedziby w Maranello, gdzie działa każdego dnia, aby spełnić specyficzne wymagania swojej rozległej i bardzo zróżnicowanej bazy klientów.

2012

Zainspirowany potrzebą dalszego rozwoju, połączył się z Duerre Srl w 2012 roku i zmienił nazwę swojej firmy na Duerre Tubi Style Group Spa.

2015

Mając oko na przyszłość, w 2015 r . Firma ulepszyła swoją wewnętrzną strukturę, aby zapewnić szybszą i szybszą reakcję na szybko zmieniający się i wysoce złożony rynek części zamiennych.

2016

W 2016 roku zainwestowaliśmy w stworzenie nowego wizerunku firmy Tubi Style, która ma teraz nowe logo i stronę internetową, które są bardziej nowoczesne i reprezentują nasze podstawowe wartości i cechy. Sukces Tubi Style przekroczył nawet najbardziej ambitne oczekiwania jej założycieli, a jego produkty są dystrybuowane i sprzedawane w ponad 2000 krajach w ponad 30 krajach na pięciu kontynentach.

Włoskie wykonanie, znane na całym świecie

Produkty Tubi Style (kolektory, tłumiki, konwertery katalityczne, rury wydechowe i wszystkie inne elementy) są produkowane wyłącznie we Włoszech w naszej fabryce Maranello.
Nasz założyciel, Fausto Lettieri, wciąż osobiście wykonuje pierwsze prototypy każdego nowego produktu - przynosząc bezcenne doświadczenie i skrupulatność zarówno na tym etapie, jak i nadzór nad każdą inną fazą obróbki, projektowania i wytwarzania produktu końcowego. Najdrobniejsze umiejętności i dbałość o szczegóły są niezbędne w całym procesie produkcyjnym, ale szczególnie w końcowych etapach. Te niewiarygodnie wysokie standardy są bezbłędnie utrzymywane przez naszych spawaczy, którzy stali się symbolem włoskiej doskonałości, która od zawsze była sygnowana przez Tubi Style i która sprawiła, że ​​włoskie wykonanie jest znane na całym świecie.

Innowacje technologiczne, przyszłościowa wartość podstawowa

Tubi Style nieustannie poszukuje i rozwija najlepsze rozwiązania techniczne, zawsze i zawsze z myślą o przyszłości innowacji: nasze biuro techniczne jest obsadzone przez zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów i współpracuje z wiodącymi markami samochodów dzięki naszemu rozwojowi i możliwościom analitycznym.
Nasze umiejętności technologiczne i narzędzia, które wykorzystujemy w trakcie naszej pracy (na przykład modelowanie 3D i symulacje CFD) pozwalają nam zaplanować nawet najdrobniejsze szczegóły każdego projektu, aby nie było żadnych niespodzianek. Oznacza to, że od razu wiemy, jak zachowa się nasz katalizator. Same przetworniki są wybierane po serii testów różnych prototypów, które sprawdzają wydajność, jakość dźwięku Tubi, niezawodność i funkcjonalność każdego z nich. Jest to usprawnione, wydajne podejście, które pomaga nam nieustannie przesuwać nasze własne granice, gdy doskonalimy produkt końcowy.

Certyfikowana jakość

Wszystkie produkty Tubi spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości, o czym świadczą procedury i procesy certyfikowane przez system zarządzania jakością ISO TS 16949.

Aby zagwarantować, że produkty Tubi Style zapewniają stałą wartość i niezawodność, firma od lat poszukiwała i uzyskała certyfikację według najwyższych i najbardziej rygorystycznych międzynarodowych standardów jakości w branży motoryzacyjnej. W 2001 r. Uzyskał certyfikat UNI EN ISO 9001 , który w tym czasie stanowił najlepszą gwarancję jakości produktu.

W 2004 roku, aby zagwarantować zgodność marki z normami środowiskowymi, firma Tubi Style wystąpiła również o przyznanie jej certyfikatu ISO 14001.

Ta niewiarygodnie surowa i skrupulatna norma zarządzania jakością stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klienta końcowego dzięki zgodności z precyzyjnie sprawdzoną metodą, która pozwala na certyfikację wydajności i skuteczności procesów firmy, faz pracy, sprzedaży i świadczenia usług, w tym także posprzedażnych.

Od ponad 10 lat Tubi Style bardzo dokładnie spełnia wymagania tego systemu zarządzania i dąży do tego, aby jego klienci nigdy się nie zawiedli. W równym stopniu angażuje się w utrzymanie certyfikowanych standardów wysokiej jakości, w tym poprzez okresowe weryfikacje i kontrole całego procesu produkcyjnego.

Oficjalna strona internetowa producenta:
TUBI STYLE
Sklep Inter Cars SA
Oferta TUBI STYLE