TEDGUM

Od momentu powstania w 1993 roku firma TEDGUM nieustannie rozwija swoją ofertę poprzez wprowadzanie nowych produktów oraz rozwiązań. Jest w 100% polskim producentem, projektuje i produkuje swoje wyroby w oparciu o normy ISO 9001:2015 nadanej przez TUV SUD Management, a także jest certyfikowanym dostawcą do katalogu TecDoc. Oferta to ponad 7000 unikalnych referencji.

Poza elementami metalowo-gumowymi TEDGUM produkuje wysokiej jakości elementy poliuretanowe. Ten wyjątkowo trwały materiał znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w tuningu, offroadzie oraz sportach motorowych. Elementy poliuretanowe cieszą się także zainteresowaniem wśród właścicieli samochodów dostawczych, czyli tam, gdzie liczy się ponadprzeciętna wytrzymałość oraz niezawodność.

TEDGUM produkuje swoje elementy w twardościach od 40 do 90 Sha, które są oferowane zarówno jako pojedyncze elementy jak też grupowane w wygodne zestawy tulei, dzięki którym możliwe jest skompletowanie elementów zawieszenia całego samochodu przy pomocy jednego kodu produktu.

Więcej informacji na temat oferty tego producenta uzyskacie u opiekuna w Inter Cars SA: Tomasz Kamiński - [email protected]

Oficjalna strona internetowa producenta:
tedgum.pl
Katalog produktów TEDGUM:
Tedgum Katalog