Seventy9

Seventy9

Ekskluzywna linia aluminiowych felg oferowana pod marką Seventy9 to propozycja dla wymagających użytkowników poszukujących niepowtarzalnego wzornictwa i wysokiej jakości. Kilkanaście przykuwających wzrok modeli felg w rozmiarach od 15 do 20” sprawi, że bez mrugnięcia okiem oddasz swe auto we władanie liczby 79.

79 – magia liczb

Siódemka jest liczbą spełnienia, pełni i kompletności, Dziewiątka to natomiast liczba doskonałości. Połączenie siódemki i dziewiątki, czyli 79 – stanowi liczbę atomową złota. W efekcie felgi Seventy9 to doskonały i dopracowany wyrób, który ma szansę stać się Twoim skarbem.

Design

Aluminiowe obręcze Seventy9 to design o wysokich walorach estetycznych. Efektowne, oryginalne wzory, różnorodne wykończenie i kolorystyka sprawią, że felgi Seventy9 oczarują niejednego fana motoryzacji. Wykończenie felgi jest tym co nadaje jej ostateczny szlif i stanowi o wizualnym odbiorze. Dlatego projektanci felg seventy9 dbają, aby efekt końcowy zaskakiwał swym kunsztem i wyrafinowaniem.

Certyfikowana jakość

Sprawdzone surowce, nowoczesna technologia i rygorystyczna kontrola na każdym etapie produkcji stanowią gwarancję wykonania felg wyróżniających się ponadprzeciętną jakością. W rezultacie felgi Seventy9 legitymują się uznanymi certyfikatami JWL oraz VIA.

TPMS Ready

Felgi Seventy9 gotowe są na zastosowanie czujników ciśnienia bezpośredniego systemu TPMS odpowiadającego za monitorowanie stanu ciśnienia w ogumieniu. Ich konstrukcja pozwala na bezproblemowy montaż praktycznie każdego czujnika osadzanego na zaworze.