MAKOPLAST

Firma zajmuje się hurtową sprzedażą folii samochodowych (ale także reklamowych i ostrzegawczych). W katalogu sprzedaży dostępne są m.in. folie carbon, folie zmiany koloru, 3D, folie ochronne czy strukturalne. Makoplast jest jedną ze spółek firmy Makoinstal, obecnej na rynku polskim od 12 lat.

Folie samoprzylepne to jedne z najpopularniejszych narzędzi do stylizacji nadwozia auta i jego elementów wewnętrznych. Nadają pojazdom indywidualny charakter, zmieniając koloru nadwozia bez konieczności kosztownego lakierowania. Folia zabezpiecza również lakier przed uszkodzeniami, a efekt uzyskany przez jej przyklejenie jest w pełni odwracalny.

W ofercie producenta znajduje się ok. 120 rodzajów folii, m.in.: folie do zmiany koloru, folie matowe, folie błyszczące, folie 3D, folie 4D, folie 5D, folie strukturalne, folie bezbarwne oraz oklein takich jak: carbon, folia matowa, folia w połysku, chrom, szczotkowane aluminium, zamsz, folie strukturalne czy folie imitujące skórę węża.

Klej wykorzystywany przez producenta charakteryzuje się wysoką trwałością. Jest przygotowany na ciężkie warunki atmosferyczne. Ponadto nawet po dłuższym okresie aplikacji nie powoduje ani odbarwień, ani uszkodzeń na klejonej powierzchni.

Więcej informacji na temat oferty tego producenta (Racing) uzyskacie u opiekuna w Inter Cars SA: Piotr Grzyb - [email protected]

Oficjalna strona internetowa producenta:
makoplast.pl
Katalog produktów Makoplast:
Makoplast Katalog