MAHLE

Koncern produkujący podzespoły silników dla sportów motorowych: tłoki, pierścienie tłokowe, sworznie, korbowody, tuleje cylindrowe z powierzchnią pokrytą w technologii Nikasil®, łożyska oraz tuleje. Produkty Mahle przeznaczone są do wszelkiego rodzaju pojazdów użytkowych oraz osobowych. Od wielu dekad Mahle jest developerem i partnerem w międzynarodowym sporcie motorowym. Tłoki i podzespoły Mahle w silnikach wyścigowych gwarantują maksymalne osiągi i wysoką niezawodność.

Produkty firmy wybierane są prze zespoły startujące np. w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC), German Touring Masters (DTM) czy Światowych Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych (WTCC).

Przez 17 lat z rzędu, zwycięzcy wyścigu 24 Hours of Le Mans przekraczali linię mety z tłokami Mahle. Od roku 2006 do roku 2010, zespół Audi zwyciężał w wyścigach Le Mans z samochodem R10 TDI z pierwszym silnikiem Diesla, wyposażonym w tłoki Mahle.  W 2009 r., 7 na 10 teamów Formuły 1 zdecydowało się na podzespoły sportowe producenta.

Więcej informacji na temat oferty tego producenta uzyskacie u opiekuna w Inter Cars SA: Piotr Grzyb - [email protected]

Oficjalna strona internetowa producenta:
us.mahle.com/mahlemotorsports
Katalog produktów MAHLE:
MAHLE Katalog