MAGNETI MARELLI

Dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W ofercie Magneti Marelli znajduje się około 30 tys. pozycji katalogowych podzielonych na 30 linii produktowych. Są to oryginalne części zamienne lub części zamienne o jakości oryginalnego wyposażenia.

W ofercie firmy znajdują się także elementy do chip tuningu - moduły i wiązki przewodów przeznaczone zarówno do silników turbo benzynowych, jak i turbo diesli. Oferta Magneti Marelli skierowana jest do większości pojazdów dostępnych na rynku. Parametry silnika można więc zmienić w łatwy sposób, znacznie zwiększając przez to moc auta. Moduły dają możliwość zastosowania mapy proponowanej przez producenta oraz możliwość indywidualnej zmiany parametrów.

W ofercie dostępny jest także moduł pedału przyspieszenia, który powoduje szybszą reakcję przepustnicy, doprowadzając do efektywniejszego przyspieszenia samochodu. Niewątpliwą zaletą tego typu modułów jest możliwość ich wielokrotnego zastosowania w różnych pojazdach (np. po zakupie nowego auta). Wystarczy wówczas dokupić odpowiednią wiązkę (koszt to ok. 200zł) i wgrać dedykowaną mapę.

Więcej informacji na temat oferty tego producenta uzyskacie u opiekuna w Inter Cars SA: Piotr Grzyb - [email protected]

Oficjalna strona internetowa producenta:
me100t.com
Katalog produktów Magneti Marelli:
Magneti Marelli Katalog