M-Tech

M-Tech to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2005 roku oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych - halogen, ksenon HID oraz LED. W ciągu ostatnich 10 lat M-Tech zbudował silną i rozpoznawalną markę, znaną zarówno w kraju, jak i za granicą. Asortyment składa się ze starannie dobranych komponentów, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych standardów europejskich. Ponadto, biuro logistyczne w Chinach pozwala na dostarczanie towaru nie tylko ze swoich magazynów w Polsce, ale również bezpośrednio z Azji, często zaopatrując klienta w produkty pod jego własną marką. Doświadczony, wielojęzyczny personel firmy zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę.

Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole procesu produkcyjnego i doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego sprawiają, że M-Tech jest zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym. Dewizą firmy jest stałe dążenie do doskonałości w terminowym dostarczaniu wysokiej jakości produktów, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Więcej informacji na temat oferty tego producenta uzyskacie u opiekuna w Inter Cars SA: Daniel Waliszkiewicz - [email protected]

Oficjalna strona internetowa producenta:
m-tech.pl