DISLA

Disla to producent aluminiowych felg tuningowych i motorsportowych, który swoją pozycję rynkową kształtuje od 2012 r. Fabryka Disla zlokalizowana jest na Ukrainie. Firma znana jest z wykorzystania w procesie produkcji lekkich stopów aluminium.

W ofercie producenta Disla znajduje się 20 wzorów felg aluminiowych w rozmiarach od 13" do 20". Obręcze dostępne są w dziewięciu wariantach kolorystycznych (w tym, dostępne w Inter Cars, felgi w unikatowych kolorach Gold Bronze i White Gold). Produkty dostępne są w różnorodnych kształtach, ustawieniach ramion i wariantach wykończenia. Felgi Disla wykonane są z wysokiej jakości stopów norweskiego aluminium, w związku z czym producent daje 5-cio letnią gwarancja na ewentualne wady materiałowe, na wszystkie swoje produkty. Felgi Disla dedykowane są markom: BMW, Mercedes, Audi, VW, Nissan, Kia, Hyundai. Można je łatwo montować- bez pierścienia centrującego.

Disla to firma rodzinna, wspierająca rozwój regionalny. W fabryce o powierzchni 3,6 tys. m2 zatrudnionych jest ponad 65 pracowników. Potencjał produkcyjny Disla to 150 tys.  felg rocznie. Sam proces produkcyjny, składający się z sześciu etapów, podlega ciągłej kontroli zgodnie z najwyższymi zachodnimi standardami, czego efektem jest certyfikat jakości wydany przez TÜV Rheinland 9001:2008.

Więcej informacji na temat oferty tego producenta uzyskacie u opiekuna w Inter Cars SA: Tomasz Kamiński - tkaminsk@intercars.eu

Oficjalna strona internetowa producenta:
disla.pl
Katalog produktów Disla:
Konfigurator Doboru Felg