Carbonado
Felgi aluminiowe Carbonado

Carbonado jest obecne na rynku od 2010 roku i od tamtego czasu zdobyło uznanie i liczne grono zadowolonych użytkowników. O sukcesie zadecydowały przede wszystkim dbałość o detale na każdym etapie tworzenia projektu, rygorystyczna kontrola jakości i nadzór nad produkcją felg. Także zakres rozmiarowy oferowanych felg stanowi o rosnącej popularności marki. Carbonado oferuje felgi aluminiowe od 14” do 22” o zróżnicowanej szerokości i odsadzeniu (ET), co pozwala na dobór właściwego kompletu alufelg do praktycznie każdego modelu auta osobowego.

Zalety felg aluminiowych

O popularności felg wytworzonych z lekkich stopów decydują zarówno ich walory wizualne, jak i konstrukcyjne. Właściwości stopu aluminium pozwalają na uzyskanie lekkiej i wytrzymałej konstrukcji obręczy o efektownie uformowanych ramionach. Felgi aluminiowe zmniejszają nieresorowaną masę auta i zapewniają wydajniejsze chłodzenie zacisków hamulcowych. Umożliwiają też zastosowanie szerszych opon, co poprawia przyczepność auta.

Większość felg aluminiowych produkowana jest metodą odlewu niskociśnieniowego, ale szczególnie cenione są felgi wytworzone za pomocą technologii flow-forming(np. felga Carbonado Fizzy). Flow forming to jeszcze lepsze parametry użytkowe felgi aluminiowej.

Ekskluzywny design

Atrakcyjny wygląd to podstawowy wyróżnik felg aluminiowych. Obręcze ze stopów lekkich Carbonado doskonale wpisują się w najnowsze trendy w motoryzacyjnym wzornictwie. Bogactwo wzorów reprezentuje różnorodną stylistykę: od eleganckiej klasyki po efektowne modele sportowe i futurystyczne projekty. Kombinacja kolorystycznych wariantów (czarny, antracyt, grafit, srebrny, złoty itd.) z różnym wykończeniem (lśniące, matowe, polerowane) pozwala dopasować alufelgi do charakteru i koloru praktycznie każdego auta.

Certyfikowana jakość

Felgi ze stopów lekkich sygnowane marką Carbonado to niezawodne i bezpieczne felgi: najwyższe standardy produkcyjne potwierdzają certyfikaty Przemysłowego Instytutu Motoryzacji. Felgi aluminiowe Carbonado posiadają znak zgodności PIMOT, a także zastrzeżony znak bezpieczeństwa B28. Gwarantuje to bezpieczną eksploatację felg aluminiowych Carbonado.

TPMS Ready

Obręcze aluminiowe Carbonado to felgi w standardzie TPMS Ready. Felgi Carbonado są w 100% zgodne z praktycznie każdym bezpośrednim systemem TPMS – systemem monitorowania ciśnienia w ogumieniu, który jest oparty o czujniki ciśnienia TPMS instalowane wewnątrz kół.Więcej informacji na temat oferty tego producenta uzyskacie u opiekuna w Inter Cars SA: Jakub Kaczmarek - [email protected]