Data publikacji: 2017-10-10

Zestawy hamulcowe StopTech Big Brake

StopTech to światowy lider w projektowaniu, rozwoju i produkcji zestawów hamulcowych i części zamiennych przeznaczonych do samochodów nowych, używanych oraz wyścigowych. StopTech jako pierwszy zaoferował w pełni zbalansowane, ulepszone układy hamulcowe, które znacząco poprawiły skuteczność hamowania, dzięki czemu został światowym liderem z 700 kanałami dystrybucyjnymi.

Zestawy StopTech Big Brake, o parametrach i wyglądzie spotykanym w supersamochodach, reprezentują najwyższą półkę rozwiązań.

Każdy z zestawów StopTech Big Brake przekracza osiągi seryjnych rozwiązań w dwóch kluczowych obszarach: Większe tarcze hamulcowe to większa pojemność cieplna, co pozwala kierowcy na mocne hamowanie raz za razem ograniczając możliwość wystąpienia fadingu (niewielkiego spadku skuteczności układu hamulcowego, na skutek rozgrzewania hamulców). Sztywniejsze zaciski i przewody hamulcowe w oplocie tworzą spójną całość, zapewniając niezmienne wyczucie pedału i responsywność, która pozwala poczuć się pewnie.

Zestawy StopTech BigBrake składają się z: kutych zacisków z opatentowanymi adapterami o zwiększonej sztywności, opatentowanych dwuczęściowych tarcz AeroRotors zoptymalizowanych pod kątem chłodzenia, przewodów hamulcowych w oplocie, wysokowydajnych klocków hamulcowych oraz akcesoriów niezbędnych do montażu. Zestawy StopTech Big Brake były pierwszymi zestawami na rynku oferującymi zoptymalizowaną korekcję siły hamowania umożliwiającą wykorzystanie maksymalnej dostępnej przyczepności wszystkich czterech opon.

  • Wysokowydajne zestawy hamulcowe do użytku drogowego i torowego
  • Opatentowane tarcze hamulcowe StopTech Aerorotors zapewniające zoptymalizowany przepływ powietrza
  • Opatentowany dzwon, wykonany z litego aluminium, zwiększający przepływ powietrza
  • Zaciski StopTech o ultra-wysokiej sztywności z opatentowanymi adapterami uproszczającymi montaż
  • Przewody hamulcowe w stalowym oplocie StopTech zapewniające lepsze wyczucie pedału hamulca
  • Wszelkie akcesoria niezbędne do montażu
  • Podzespoły wyprodukowane w USA
  • Pełna certyfikacja ISO/TS 16949:2009

SKLEP - StopTech BIG BRAKE