Data publikacji: 2021-10-24

Oświetlenie Retrofit Eagle Eyes - Nowość w Ofercie ICTuning

EAGLE EYES– to tajwański producent wysokiej jakości oświetlenia z homologacją „E” do zastosowania w motoryzacji. Początek istnienia firmy to 1978 rok. Pierwsze produkty wysyłane były głównie do Japonii gdzie producent zaczął budować swoją pozycję. Firma Eagle Eyes do produkcji oświetlenia korzysta z japońskich maszyn i technologii przez co jakość jej produktów stoi na bardzo wysokim poziomie.  Na przestrzeni lat, EAGLE EYES zdobył masę nagród branżowych w dziedzinie produkcji oświetlenia do przemysłu i motoryzacji.

poziomy eagleeyes.jpg

Oprócz produktów standardowych, w ofercie tego producenta znajdują się produkty tuningowe typu RETROFIT czyli nowocześniejsze wersje reflektorów i lamp tylnych do starszych pojazdów.

Reflektory w których zastosowano wysokiej jakości soczewki, dynamiczne kierunkowskazy oraz nowoczesne emitery LED poprawią wygląd nie tylko auta fana tuningu!

TUNING- Reflektory przednie typu CLEAR z czarnymi odblaskami znacząco wpływają na odmłodzenie wizerunku auta.

RETROFIT – zastosowanie nowoczesnych technologii LED i soczewek w reflektorach dedykowanych do starszych modeli aut, znacząco poprawia bezpieczeństwo poruszania się nimi.

LED – mniej problemów z wymianą zużywających się żarówek, mniejsze zużycie prądu.

Plug&PLAY – kompletny zestaw reflektorów do natychmiastowego montażu. Reflektory i lampy wyposażone w silniczki i żarówki. Wszystkie złącza odpowiadają oryginalnemu wyposażeniu pojazdu nie sprawiając problemu przy ich instalacji. Zestawy zawierają parę reflektorów/lamp na auto.

Nasza oferta będzie rozwijana, zwiększając ilość pojazdów do których dostępne będą produkty EAGLE EYES!

Czekamy na Wasze sugestie i opinie pod adresem e-mail: tuning@intercars.eu

Zapraszamy do sklepu: intercars.pl - Eagle Eyes