Data publikacji: 2023-06-13

Opony CST OFF ROAD

Opony do samochodów terenowych  CST TIRES

CST Tires jest renomowanym producentem opon, który specjalizuje się w oponach do offroadu. Firma ta ma długą historię i silną reputację w branży oponiarskiej. CST to skrót od Cheng Shin Tire, co odnosi się do głównej marki firmy.

CST Tires oferuje szeroki wybór opon do offroadu, które są zaprojektowane do jazdy po trudnym terenie i ekstremalnych warunkach. Opony CST są znane z wysokiej jakości, trwałości i doskonałej przyczepności, co czyni je popularnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów jazdy terenowej.

Producent CST Tires stosuje zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania w procesie produkcji. Ich opony są starannie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom offroadu. Wykorzystując trwałe mieszanki gumowe i specjalne wzory bieżnika, opony CST są w stanie zapewnić doskonałą trakcję i odporność na uszkodzenia.

CST Tires oferuje różne modele opon do offroadu, które są dostosowane do różnych rodzajów terenu i stylów jazdy.
Niektóre z popularnych modeli obejmują:


CST LAND DRAGON - Jest to opona o agresywnym wzorze bieżnika, która zapewnia doskonałą przyczepność na kamienistym terenie i w błocie. Opona ta jest również odporna na przebicia, co jest istotne podczas jazdy w trudnych warunkach.

CST SAHARA -Jest to opona o głębokim wzorze bieżnika, która zapewnia doskonałą przyczepność na luźnym podłożu, takim jak piasek i żwir. Jest również odporna na ścieranie, co sprawia, że jest trwała nawet podczas intensywnej jazdy.

CST MUD KING - Jest to opona dedykowana do ekstremalnej jazdy w terenie. Ma agresywny wzór bieżnika z dużymi blokami, które zapewniają doskonałą przyczepność na trudnym podłożu, takim jak woda i błoto.

CST C888 -Jest to ekstremalna opona 4×4 zaprojektowana do zawodów 4x4 lub ekstremalnej jazdy terenowej w jednych z najbardziej błotnistych warunków. Zapewnia wydajne rozpraszanie wody dla łatwego podróżowania przez bagnisty teren; uwalnia błoto i zanieczyszczenia, zapewniając skuteczne samooczyszczanie bieżnika oraz gwarantuje niesamowitą przyczepność w ekstremalnych warunkach jazdy 4×4.
ZOBACZ W SKLEPIE