Data publikacji: 2022-04-07

INTER CARS TUNING RACE DAY 2022! START!

Niezmiernie miło nam poinformować iż zbliża się oficjalnie start pierwszej rundy Inter Cars Tuning Race Day 2022!

Niezmiernie miło nam poinformować iż zbliża się oficjalnie start pierwszej rundy Inter Cars Tuning Race Day 2022!

To kolejny sezon Race Day który wspieramy jako sponsor tytularny a wszystko dzięki Wam! Ogromna popularność tej serii wyścigowej powoduje że z rundy na rundę dołączają do nas kolejni zawodnicy a relacje z każdej z nich obserwują kibice których również ciągle przybywa!

Race Day to imprezy dla każdego kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z motorsportem, rozwijać swoje umiejętności jako kierowcy oraz weryfikować efekty przygotowania swojego pojazdu do udziału w kolejnych rundach wyścigowych. Dzięki uczestnictwu w Race Day możesz w przyjaznej atmosferze, zdobywać doświadczenie i poprawiać swoją technikę jazdy, zwiększać bezpieczeństwo, kontrolować postępy dzięki profesjonalnemu pomiarowi czasu i bezpośredniej rywalizacji z kolegami w swojej klasie. Nie ważne czy posiadasz seryjny pojazd biorący udział na co dzień w ruchu ulicznym, czy zbudowany tylko do zastosowania w motorsporcie bolid- to jest impreza dla CIEBIE!

Każdy z zawodników Race Day ma możliwość weryfikacji swojej techniki jazdy i zdobycia pomocnych wskazówek ze strony profesjonalnych instruktorów którzy dzięki organizatorom, są zawsze do dyspozycji zawodników na każdej rundzie Race Day.

Formuła wyścigów Time Attack pozwala na bezpieczną rywalizację celem zdobycia najlepszego czasu okrążenia przez każdego z zawodników z których każdy w czasie rundy ma zwykle do wykonania 6 sesji przejazdów po 4 okrążenia każda.

Pierwszą rundę z Poznaniu oraz czwartą z Toru Jastrząb, będziecie mogli śledzić online dzięki streamingowi na oficjalnym kanale Race Day a to za sprawą ogromnego zainteresowania zeszłoroczną relacją on-line, która okazała się dużym sukcesem i pokazała jak wiele osób chce śledzić zmagania uczestników serii Race Day.

Aby być na bieżąco w informacjami, zapraszamy do śledzenia oficjalnego profilu RACE DAY na Facebooku.

Zachęcamy również do subskrypcji fanpage naszego działu tuningu Inter Cars - Motorsport & Tuning

Relacje filmowe z poszczególnych rund Race Day które odbyły się w poprzednim sezonie, możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube ictuning.pl   Znajdziecie tam również więcej filmów z imprez w których uczestniczyliśmy w poprzednim sezonie.

Bądźcie więc z nami i do zobaczenia na torach!