Data publikacji: 2018-12-17

CHIPTUNING w Inter Cars S.A.Firma TUNINGTECH od lat oferuje chiptuning na najwyższym poziomie. Teraz także w Inter Cars SA!


Oferowane usługi:

  • modyfikacje map silnika dla wszystkich rodzajów pojazdów (osobowe, ciężarowe, rolnicze, łodzie, wózki widłowe)
  • interfejsy do samodzielnej modyfikacji oprogramowania silnika
  • hamownie drogowe
  • realizację zamówienia nawet do 5h
  • ekotuning / tuning standardowy / mocne modyfikacje dla zdecydowanych klientów
  • szkolenia z zakresu chiptuningu
Oferta skierowana jest głównie do właścicieli warsztatów, którzy chcieliby rozszerzyć ofertę swoich usług o chiptuning!

TUNING Tech kwadrat.jpg

EOBD2 firmy FGTECHNOLOGY

Urządzenie EOBD2 jest kompletnym narzędziem do programowania komputerów sterujących pracą silnika, jednym słowem umożliwia CHIPTUNING pojazdu (wgranie do komputera silnika zmienionego oprogramowania, które pozwoli m.in. na uzyskanie większej mocy).

EOBD2 łączy w sobie dwa urządzenia, umożliwia pracę poprzez samochodowe złącze diagnostyczne, jak i pracę ze sterownikiem na tzw. stole.

Najnowsza wersja EOBD2 2018 jest szybka i bezpieczna. Umożliwia tzw. wirtualny odczyt sterownika w przypadku gdy na naszej drodze stanie komputer zabezpieczony przed odczytem, czy specjalnie przygotowane pliki, które umożliwiają ominięcie zabezpieczeń antytuningowych podczas zapisu.

Urządzenie występuje w dwóch wersjach - Master i Slave. Wersja Master jest przeznaczona dla osób opracowujących zmiany w sterowniku silnika osobiście. Wersja Slave to o prawie połowę tańszy odpowiednik urządzenia Master z odblokowanymi wszystkimi protokołami komunikacyjnymi, która musi być dopisana do urządzenia Master. Właściciel urządzenia Master ma wgląd w odczytane pliki Slave i może profesjonalnie przygotować modyfikację oprogramowania. Rekomendujemy Wam zakup wersji Slave i przypisanie go do naszych urządzeń Master Intercars.

Co zyskujecie?

Oryginalny interface, najnowsze rozwiązania „po złączu” aktualizowane raz w miesiącu, profesjonalnie przygotowane modyfikacje oprogramowania, testowane na hamowniach. „Ulepszone” pliki odsyłamy w zależności od stopnia skomplikowania modyfikacji w czasie od 1,5 do 3 godzin.

Zapewniamy szkolenia wstępne z zakresu programowania komputerów silnika ECU oraz wsparcie techniczne w trakcie eksploatacji urządzenia Slave.
*program standardowy. Istnieje możliwość bardziej radykalnego zwiększenia mocy i momentu obrotowego.

BIT BOX

To kolejne w naszej ofercie urządzenie do  CHIPTUNINGU. Występuje w wersji  Master oraz Slave. Różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami urządzeń opisywaliśmy podczas przedstawiania urządzenie EOBD2 firmy FGTECHNOLOGY.

Na co pozwala BIT BOX i dla kogo będzie najbardziej przydatny?

Urządzenie adresujemy głównie do osób pracującymi z markami z pod znaku BMW z serii Fxx, MERCEDES po 2010r,  TOYOTA, LEXUS. BITBOX pozwala programować samochody tych marek po „złączu”. Jak zawsze polecamy zakup wersji SLAVE przypisanej do urządzeń Master Intercars. Wersja Slave daje Wam dostęp do wszystkich protokołów oferowanych przez urządzenie.

Co zyskujecie pracując z nami? Oryginalny interface, najnowsze rozwiązania „po złączu” aktualizowane raz w miesiącu, profesjonalnie przygotowane modyfikacje oprogramowania testowane na hamowniach. „Ulepszone” pliki odsyłamy w zależności od stopnia skomplikowania modyfikacji w czasie od półtorej do trzech godzin.

Zapewniamy szkolenia wstępne z zakresu programowania komputerów silnika ECU oraz wsparcie techniczne w trakcie eksploatacji urządzenia slave.


Szczegóły na stronie: http://chiptuning.ictuning.pl/
Kontakt w sprawie oferty: chiptuning@intercars.eu

Dołączone pliki