Data publikacji: 2017-08-22

51. Rajd Dolnośląski z nową formułą.

Niezwykle widowiskowo zapowiada się 51. Rajd Dolnośląski z bazą w Dusznikach – Zdroju (Zieleniec), który odbędzie się w dniach 8-9 września 2017r. Na trasie wyścigu zamelduje się cała czołówka Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Ponadto organizator zapowiada również zmiany w formule imprezy.

Nowa formuła Rajdu Dolnośląskiego to przede wszystkim wyzwanie organizacji kompaktowych i atrakcyjnych zawodów. Automobilklub Ziemi Kłodzkiej przy wsparciu gminy Duszniki – Zdrój, po raz pierwszy w historii wkracza z motorsportem na nowoczesny biathlonowy obiekt, jakim jest Duszniki Arena. To jeden z najbardziej charakterystycznych i nowoczesnych obiektów sportowych w regionie.

Na całą trasę rajdu składa się 9 szybkościowych prób sportowych o łącznej długości 133,45 km. Wszystko zostało stworzone w oparciu o lubiane przez zawodników i kibiców, kultowe odcinki specjalne. Sercem rajdu będzie baza zlokalizowana w Dusznikach-Zdroju. Z kolei biuro i park serwisowy umieszczone zostały w Zieleńcu.

Serdecznie zapraszamy!